首页 > Centrum wiadomości

Uruchomiono stronę internetową NANBEI Medical

Zhengzhou Nanbei Instrument Equipment Co., Ltd. to zaawansowana technologicznie spółka z niezależną osobowością prawną, która łączy badania, rozwój, produkcję i sprzedaż. Jej siedziba znajduje się w Zhengzhou w Chinach.

Od momentu powstania nasza firma przestrzega koncepcji marketingowej „rozsądnej ceny, dobrej jakości i doskonałej obsługi” oraz zobowiązuje się do zapewnienia klientom wysokiej jakości i profesjonalnych usług.
Po latach starań zgromadziliśmy bogate doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla klientów w ponad 120 krajach i regionach.

Medyczny NANBEI zajmuje się głównie jednorazowymi maskami chirurgicznymi, maskami N95, maskami KN95, fartuchem chirurgicznym, odzieżą ochronną, rękawiczkami medycznymi, osłonami obuwia, okularami ochronnymi,
Pościel jednorazowa, maszyna do wentylacji medycznej, maszyna do generowania ozonu, środek dezynfekujący itp., Mamy doskonałą linię produkcyjną, ścisłą produkcję produktów i obsługę posprzedażną, aby zapewnić najbardziej kompleksowy sprzęt ochronny, produkty ochronne są eksportowane na cały świat .

Wkrótce zostanie uruchomiona strona internetowa Nanbei Medical. Zapraszamy do zapytania i zakupu wszelkiego rodzaju instrumentów i sprzętu na naszej stronie internetowej. Czekamy również na Twoje cenne komentarze na temat naszych produktów i pracujemy nad lepszą obsługą.


* HOT ARTICLE

Welcome to the official website of the Nanbei Group *